Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti elégedettek vagytok önmagat...

Ti elégedettek vagytok önmagatokkal?

Figyelt kérdés
Ha belenéztek a tükörbe akkor egy tökéletesnek tartott ember néz vissza? Vagy ha valami rossz dolog történik akkor nagyon szíven tud ütni?
2017. máj. 2. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, nem vagyok elégedett, de folyamatosan fejlesztem maga, már, ha belső tulajdonságokra érted. Van olyan rossz dolog, ami megtörtént, és nagyon tud fájni, de az apróbb dolgokkal nem törődöm már.
2017. máj. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Ti elégedettek vagytok önmagatokkal?" - Igen.


"Ha belenéztek a tükörbe akkor egy tökéletesnek tartott ember néz vissza?" - Nem. Nincs olyan, hogy tökéletes, mint mindenki másnak, nekem is vannak hibáim. Viszont szerintem nem is kell a tökéletesség, én így vagyok én és ez teljesen rendben van. Voltak régebben súlyosabb (személyiségbeli) problémáim, de miután felismertem ezeket, dolgoztam rajtuk és rég felülkerekedtem rajtuk.


"Vagy ha valami rossz dolog történik akkor nagyon szíven tud ütni?" - Attól függ, mi az, de legtöbbször nem. Rengeteg rosszon mentem már keresztül, mindegyikből kilábaltam, tanultam. Biztos vagyok benne, hogy akármi rossz történik, fel tudok majd belőle állni, pontosan úgy, ahogy eddig is - többek közt ezért sem félek kockázatokat vállalni vagy bizalommal hozzáállni dolgokhoz vagy emberekhez.

2017. máj. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon nem, de aki tökéletesnek tartja magát, az inkább naiv és öntelt, nem elégedett...
2017. máj. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!