Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudjatok ennek a filmnek...

Nem tudjatok ennek a filmnek a cimet?

Figyelt kérdés

Sziasztok, mar eleg regen, kb 10eve, lattam egyfilmet aminek nem tudom a vimet, de nagyon irulnek ha valaki ismerne.

A tortenetre csak homalyosan emlekszem, de megprobalom leirni:

Volt egy ferfi, es volt egy (baratnoje,vagy eppen randiztak?nem tudom), tel volt,es a lannyal mindig tortent valami a randi alatt,mindig meghalt. A ferfi pedig mindig visszaporgette az idot, hogy megakadalyozza a lany halalat. De ezerszer is megprobalta. Mindig valahogyan, de meghalt a lany. Ha nem az auto utotte el, akkor lelottek. A ferfi egy ido utan abbahagyta a probalkozast, es elore ment azt hiszem a jovobe, ahol a hegy oldalan ilyen fuggo satrakban laktak az emberek. Kicsi voltam mikor lattam,nagyon szeretnem ujra megnezni, remelem valaki ismeri ezt a filmet :((( most szeretnem megerteni mirol is szol igazabol a film.



#film #időutazás #idoutazos film
2017. máj. 3. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Az időgép

[link]

2017. máj. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Awhhhhhh. Ezer hala neked. Mar 3oraja nezem az idogepes filmeket, hogy melyik lehet az. De vagy elsiklottam ez felett, vagy nem ismertem fel. De a leirasokat is atfutottam pedig. Ezer koszonet neked. <3
2017. máj. 3. 18:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Szívesen!

( Nekem is tetszett.)

2017. máj. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!