Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell postázni egy rajzot?

Hogyan kell postázni egy rajzot?

Figyelt kérdés
Egy kedves ismerősömnek készítettem legutóbb rajzot, és nem tudom hogyan adjam oda neki. Direkt rajzoltam, mert ha esetleg fájó szívvel de elkell vágnom, inkább ezt vágom, mint a festéket, meg akkor már kartonra rajzoltam. A konyhai falára szánom. A vonat kivan zárva! (Egyszer szàllítottam az olajaimat egy kiállításra, meg is sérültek, hiába burkoltam, csomagoltam be őket gondosan. A sarkuk és az oldaluk itt-ott sérült...) Szóval nem tudom szállítani. Az ország másik felén lakik ráadásul. Postai úton ellehet / hogyan kell feladni?

2017. máj. 4. 09:42
 1/3 A kérdező kommentje:

Az lemaradt, a karton mérete A/1-es. Sima szürke karton, fehér ceruzával és fehér zselés tollal rajzoltam rá egy zsiráf családot. És igen, nem szoktam miniatűrben alkotni. Meg olyan kellett, ami neki kitölti az üres konyhája falát - legalább is egy részét.


Feltételezem, nincs ekkora boríték. Ha van is, jó drága lehet, mert gondolom tesznek bele merevítést, hogy ne hajoljon el a boríték. Vagy mi módon kell elküldenem? Egyik barátom azt mondta elkell darabolnom A/4-esekbe.

2017. máj. 4. 09:52
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért nem tekered fel? Lehet kapni kemény falú hengeres tokot direkt ilyen célra.
2017. máj. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mindig is utáltam feltekerni a rajzokat, mert megszokott törni a henger közepe. (Vagy csak én vagyok a béna ebben?) Mondjuk erre nem is gondoltam, hogy hengert is fellehet adni postán. Azt hittem csak szabvány borítékokat lehet.


Köszönöm! Akkor megpróbálom így! Végül is ez jobb, mint feldarabolni.

2017. máj. 4. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!