Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segitenetek legyszi?

Segitenetek legyszi?

Figyelt kérdés

hmm 18 vagyok es kb 5 honapja dumalok egy 3 evvel fiatalabb lannyal mit en chaten.Lattuk egymast ugy kb 4szer. o amikor utojara a kornyeken volt megnezett velem ket filmet (reggel 1 oraig) es atoleltem a vegen. Majd chatben szobajott es elmondtam hogy tetszik nekem,eso is mondta h tetszek neki.Egyszer-egyszer nagyon szepen viselkedik o is es dumal eleg jol.de egy ideje kesore olvassa el az uzeneteket es "ok"val vagy egy emotikonnal valaszol. Es ez nagyon kinoz engem...:D

szoktunk egymasnak zeneket kuldeni es o kuldott egyet de miutan megkerdeztem hogy a szovegeert kuldte el azt mondta(gondolom szegyelte bevallani)hoghy nem a szoveg miatt kuldte "J.Boog-Let's do it again."En arra gondoltam hogy igy szeretne kesztetni arra hogy kerdezzem meg ha akar e jarni...Mintha ignoralna de mikor beszelunk elrol akkor o azt mondja hogy nem is ignoral meg azt mondja h nem akar engem zavarni.


Szerintetek miert kinoz engem ez a lany? A zenet is halgassatok meg kerlek :)



2017. máj. 4. 23:16
 1/3 anonim válasza:

Ez a lány lehet időközben meggondolta magát, vagy csak össze van zavarodva.Mindenképp beszéld meg vele.

:)

2017. máj. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igaza van az elottem levonek, beszeld meg vele, hatha csak ossze van zavarodva, de lehet, hogy azt akarja, hogy kerd meg hogy legyen a baratnod...
2017. máj. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem fél kimondani hogy járni akar veled,vidd el randizni aztán kiderül!
2017. máj. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!