Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá anyut?

Hogy vegyem rá anyut?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok .Idén kezdtem a szakmámat ami auto szerelő.Apunál szoktam lenni egy autoszervízbe gyakorlaton.Szoval van egy visszajáro ügyfele aki rendszeresen nála szervizelteti az autoját és nagyon jóba van apuval .A mult alkalomal is épp gyakorlaton voltam amikor behozta az autot a rendeszinti éves szervizre .Megkell emlitenem hogy ez az auto egy Lamborghini Aventador.Felajánlota nekem vagyis inkább apának hogy mivel nem rég let meg a jogsim és minden álmom vezetni egy Aventadort.Apa könyen bele mdnt persze csak úgy ha a tulaj is meletem ül viszont anyám egyből nemet mondot és fogalmam sincsen miért soha nem lesz majd alkalmam ilyet vezetni mivel ha jól tudom magyarországon kb 300-400 ezer a legalja amenyiért let ilyen autot bérelni ara megnyilván nincs keret.

Szerintetek hogy tudnám rá venni ??



2017. máj. 5. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:
A tulaj megengedi, apád is benne van. Mi a fenének ehhez anyukád engedélye? Próbáld, ki menjetek egy kört, aztán meséld el anyudnak.
2017. máj. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nálunk ez nem ilyen egyszerű vagy bele megy mind a két szülő vagy egyik se .

Szóval basztatni ha anyám nem engedi.

Szóval buktam egy jó lehetőséget.

2017. máj. 9. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!