Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » írtam egy könyvet hogy lehetne...

Hodosi Norbert kérdése:

írtam egy könyvet hogy lehetne ki adni?

Figyelt kérdés
Sziasztok írtam egy könyvet hogy lehetne ki adni akiknek elküldtem barátoknak tetszet.120 oldal mese történetről van szó.
2017. máj. 5. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a könyvben sem használtál vesszőket és nem írtál helyesen akkor sehogy. Márpedig gyanítom, hogy nem..
2017. máj. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugye csak viccelsz?
2017. máj. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát a kérdésed alapján inkább nem ítélkezek, mert nem szeretnélek megbántani...

Bármilyen kiadó csak akkor veszi meg a könyvedet, ha lát benne potenciált.

Egy ezredik Szent Johanna Gimi, vagy egy rosszul megírt történet nem fog érdekelni senkit.

Az oldalszám meg lényegtelen. Lehet 30 oldalasan (képregény), vagy 300 oldalasan jót és rosszat is írni.

A barátaidnak meg persze, hogy jót mondanak, ha nem is így gondolják, nem szeretnének megbántani.

2017. máj. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Danke schön
2017. máj. 6. 09:59
 5/5 Csicsky ***** válasza:
Írtál egy könyvet, ez rendben van. Most második lépésként ha kezdő író vagy, akkor nem mindjárt a kiadás következik, hanem a könyvednek a végső formába való hozatala. Az, hogy a barátoknak tetszett, az csak annyit jelent, hogy jók a történeteid, de még nem jelenti azt, nem hagynak maguk után kívánnivalót. Hogy pontosan miről van szó, azt megtalálod a „gyűjteményben“, amit privátban küldtem el (tanácsok, szakirodalom, linkek). Ezt a kedvtelésből, hobbiból írogatók számára állítottam össze, hogy könnyebben boldoguljanak az írással.
2017. máj. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!