Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Házikészítésű rózsadoboz hogyan?

Házikészítésű rózsadoboz hogyan?

Figyelt kérdés

Nagyon drágák ezek a rózsadobozok 40-50-60Eft stb és nem értem miért. Hogyan tudnék ilyen dobozt venni vagy csinálni házilag segítsetek. Nagyon modernet szeretnék köszi előre is.


1-2 minta.


[link]


[link]


2017. máj. 6. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát figyi, megnéztem, kb 700 Ft egy szál rózsa. Ebben a dobozban van kb. 35 szál. Az kapásból 25ezer forint. Plusz a doboz meg a masni, meg a cégnek is meg kell, hogy érje.

Amúgy szerintem ha fogsz egy szép dobozt, és egyforma hosszúra vágott virágokat beleteszel, így fog kinézni. de nem tudom, lehet, hogy van az alján az a zöld izé, amibe tűzik néha a virágosok a növényeket, hogy megálljanak.

2017. máj. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Felenk 400ba os hozza lehetjutni piacon, foleg ha vagy 30 rozsarol van szo.


Igen arra gondoltam en is, illetve dobozt honnan tudnék szerezni, v hol lehet ra nyomtatni vmi szépet?

2017. máj. 7. 01:20
 3/3 Gabriello7 válasza:
Azt se felejtsük el azért, hogy milyen rózsáról van szó. Egy jó import holland rózsát azért nehéz überelni :) Szerintem is drágák egy kicsit, de ha utána számolsz mindennek, sokkal olcsóbban nem lehet megcsinálni ezeket ha minőséget akarsz. Van ugye papír dobozos, és láttam már ilyen átlátszó műanyag szerű dobozban lévő rózsákat is. Utóbbit pl a The Flower Factory is csinál, keress rá.
2017. jún. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!