Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aliexpress címnél "default"?!

Aliexpress címnél "default"?!

Figyelt kérdés
Mobilos alkalmazáson használom. Mikor letöltöttem az appot, emailel regisztráltam, nem töltöttem ki semmi mást! Rendelésnél kérdezte a címet, de nem enged ékezetet használni. Szóval pl a Békéscsaba helyett,Bekescsaba lett. Meg Bekes (megye). Miért "default"? Akkor is ilyen ha írom a megye után, hogy megye meg enélkül is. Valaki tud segíteni?

2017. máj. 6. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a célod a mezők minden áron való helyes kitöltése, akkor nem tudok segíteni.

De ha a célod, hogy az adatok alapján eljusson hozzád a csomag, akkor jobb ha tudod, hogy a cím az nem a feladónak fontos, hanem a célország postai rendszerének. Tehát tök mindegy, hogy van-e ékezet, és a megye nevét sem kell megadni. A magyar postások érteni fogják így is, meg nálunk amúgy sem szokás megyét kiírni, hanem irányítószámot kell, mert az pontosabban behatárolja a célt.

2017. máj. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak azért célszerű ékezet nélküli a-z, A-Z, 0-9 karakterekkel megadni a címedet, mert van ahol a karaterkódolást nem tudják értelmezni és valami hülyeséget nyomtatnak az ékezet helyére.


Például a Petőfi utca helyett "PetŐfi"-t fog kinyomtatni a címkére, és majd a postáson múlik hogy rájön-e a megoldásra.

2017. máj. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!