Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kezdő ecigis vagyok, segítsége...

Kezdő ecigis vagyok, segítséget szeretnék?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni hogy az ecigibe csak a liquidet kell beletölteni, nem kell semmivel keverni?

2017. máj. 7. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha kész liquidet vettél, akkor csak bele kell tölteni a tankba.

A porlasztót is meg kell itatni liquiddel. Ha ez megvan és feltöltötted a tankot, akkor párszor szívj bele izzítás nélkül és hagyd állni 10-20 percet. Ezt csak az új porlasztók esetén kell megcsinálni, az első beüzemelésnél, majd ha cseréled, akkor ismét, de ha csak rátöltöd a lötyit, akkor nem kell.

2017. máj. 8. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi.

Akkor ha sima liquidet veszek keverhetem aromákkal a megadott százalékban. Ugye?

2017. máj. 8. 15:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, az alaplevet bármilyen aromával keverheted. Mindegyiken fel van tüntetve, hogy kb. hány százalékban ad kellemes ízt. Általában 3-6%-os keveréssel jó ízeket lehet kihozni, én is így csinálom. Lényegesen olcsóbban jövök ki, mintha kész liquidet vennék.
2017. máj. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!