Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mibajom van? Miért félek...

Mibajom van? Miért félek ennyire egész nap? Lehet hogy pszihológus kell? Meddig tart amíg elfelejtem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.tegnap mentem bogárdra és a bogárdi tábla után láttam mentőt és rendőröket.kíváncsi voltam mi lehet ott és ezért mikor oda értem kivettem a fülhalgatót és áttnéztem a másik oldalra.de nem kelett volna.láttam hogy meghalt valaki és pont letakarták.nem ismertem az illetőt.de miután megláttam alig kaptam levegőt és el kezdtem remegni de nagyon durván.tovább mentem de 10 percig még biztos ez volt velem.mikor elvégeztem a dolgom bogárdon kicsit megnyugodtam de visszafele ugyanarra kell menni(más fele haza nem tudtam volna amugy sem)és csak messziről láttam de rámjött a sìró görcs és remegtem.ezért azt az utat amit 20perc alatt megteszek 1óra alatt tettem meg.felhivtam apukámat hogy jöjjön ki elém.hazaértem megmostam az arcom és elfeküdtem.este alig mertem elaludni.ma reggel is féltem és minden pici zajtol nagyon megijedtem.nappal is és este is nagyon félek..tükörbe nézni annál inkább.kérlek értelmes válaszokat!

Ui.:bocsi hogy hosszú lett.köszi hogy elolvastad ha tudsz segíts kérlek!!



2017. máj. 7. 19:52
 1/4 anonim válasza:
Tudom, hogy ez nem fog sokat segíteni, de szerintem beszélj egy szakemberrel, nehogy átmenjen ez a szorongàs , félés üldözésimániává.
2017. máj. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

PONTOSAN ugyanígy jártam mikor megnéztem egy hozzá tartozómat a ravatalon.Nagyon nem kellett volna megnéznem....

Az amit leírtál,szakasztott ugyanaz amit én éltem át akkor.

Ragaszkodtam hozzá hogy mentőt ne hívjanak.

3ember nyugtatott 2órán át mire megnyugodtam.

Még a temetés is elmaradt egy kis időre.

Máig bennem van amit akkor láttam....

2017. máj. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én gondoltam arra hogy beszelek errol egy pszihologussal nehogy baj legyen belole de nemtudom mennyire lenne szuksegem ra mert ha nem nagyon akkor nem mennek ilyen helyre.. szeritetek? Koszonom a valaszaitokat
2017. máj. 9. 20:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Szerintem nem szükséges.Idővel fel dolgozod,elfelejted.Nálam így volt.Az idő mindent meg gyógyít.

2017. máj. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!