Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rögzített fogszabályzóm van...

Rögzített fogszabályzóm van és pár napja kikezdte az ínyem ami most nagyon faj, néha vérzik. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

2017. máj. 7. 21:45
 1/4 anonim válasza:
Hát szerintem ha van rá lehetőséged minél előbb menj vissza a dokihoz és fertőtlenítse le vagy adjon rá vmi krémet nehogy vmi nagyobb baj legyen belőle. De lehet, hogy még nem szokta meg a fogad, és az ínyed a fogszabályzót ezért vérzett ki és pár nap múlva már el is múlik.
2017. máj. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
DM ben, Müllerben általában lehet kapni fogszabályzós vaxot. De nekem pld. Az orvos is adott. Az elején nekem is kikezdte, raktam rá ebből a vaxból, és nem kezdte ki többet.
2017. jún. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A DM-ben tudsz venni fogszabályzó viaszt. Szúrd rá a szúró felületre, és nem fogja kikezdeni a szádat. :)
2019. aug. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha használod egy kis ideig a fogszabályzós viaszt, akkor utána már nem fogja többet szúrni.
2019. aug. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!