Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan van ki...

Szerintetek jogosan van ki akadva rám a férjem volt élettársa ezek alapján?

Figyelt kérdés
A férjemnek van az előző kapcsolatából egy kislánya.A férjem volt élettársával él a kislány.Hozzánk hétvégente szokta elhozni a párom a lányát.És az ex barátnőnek nem tetszik ah kérdezünk a kislány érdekében pár dolgot a kislánytól az exről hogy milyen körülmények közt él.És a párom volt barátnője folyamatosan támad engem ha netán kérdezek valami vele kapcsolatosan a kislánytól.Múltkor például megkérdeztem hogy meg van-e még az anyjának a volt élettársa és ezt a kislány vissza mondhatta az anyjának és az anyja olyankor mindig azzal áll elő hogy akar beszélni a férjemmel a gyerekkel kapcsolatban.És ezzel próbál bekavarni közöttünk.Nem értem miért fáj az neki hogy ha kérdezek pár dolgot nyilván ők is kitárgyalnak minket.A kislány el is mesélte hogy szokott az anyja mással ki beszélni minket.
2017. máj. 9. 15:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!