Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A menstruacioval kapcsolatba...

Nansika26 kérdése:

A menstruacioval kapcsolatba lenne egy kérdésem (csak ertelmesek válaszoljanak ) (? )

Figyelt kérdés
Április 30.-an megjött (péntek),5-ig normálisan megvolt (péntek) (ugye nekem nincs meg normálisan beállva a ciklus szóval az nem volt fura h kicsit több ideig volt meg) de az mar igen h péntektől egy kicsit erősebb lett a menzeszem (tudjatok (lányok) h amikor pl szülésnél gondolom meg nagy WC nel ugye nyomjátok a hasatokat (vagy pisilesnel) Enis elmentem pisilni es ahogy pisiltem úgy jött a ver is úgy értem (bisztos nektek is volt mar ien :) ) aztán egyszer csak alvadt ver is jött es az mar fura volt eléggé mert ilyen nkm meg nem volt es ha így nyomom a hasam ahogy Pisilek egy kettő kijön es nagyon felek h miaz anya mondta h ker időpontot nodikihoz mert meg amúgy se voltam elsősorban azért meg ezt meg kérdezem tőle utana néztem es olyanokat írtak h a mioma tünetei egyike es en nagyon megijedtem es úgy felek két napig csak sírtam es felhívtam anyát elmondtam neki es o azt mondta h nyugodjak meg neki is volt mar ilyen meg h nem kell ezt a sok hülyeséget olvasni meg nincs semmi baj az osztály társaimat es megkérdeztem es azt mondjak ez normális nekik is volt ilyen es van is de en akkor is felek es reggelre mindig átazok tamponnal es betettel .... Nektek is volt ilyen? Vagy miez egyáltalán normális?

2017. máj. 10. 16:44
 1/2 anonim válasza:
Érdekel engem is
2017. máj. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
"A menstruációs váladék elsősorban méhnyálkahártya-szövettörmeléket és vért tartalmaz." Ez az előbbi és ha jól tudom, ez a normális. És igen volt ilyen nekem is.
2017. máj. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!