Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Németországban lopáson kaptak...

Kovinho kérdése:

Németországban lopáson kaptak az egyik élelmiszerüzletben, kb 10 Euro értékben! Mivel nem volt nálam az anmeldungom rám hívták a rendőröket! Kifizettetem 100 eurót, de a rendőröknek nem ismertem be a lopást! Mi lehet a következménye?

Figyelt kérdés

2017. máj. 10. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
de hulye vagy, minek lopsz???
2017. máj. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mire fizettél ki 100 eurót?

Mondták a rendőrök, hogy feljelentenek?


Amit leírtál az elég zavaros és kevés információ.

2017. máj. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A boltvezető kèrt 100 eurót, gondolom a kàr megtèrìtèsère! Erről kaptam egy elismervényt! A rendőrök is alàirattak velem valami papirt, de sajnos nem beszélek jól németül,annyit értettem h az áll benne h nem ismerem el a lopást!
2017. máj. 10. 19:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy kifizetted az összeget a boltvezetőnek azzal elismerted a lopást.

Az, hogy a rendőrségi jegyzőkönyvben nem ismered el a lopást lehetséges, hogy feljelentést tettek. Ha ez történt akkor

kapsz baj 30 munkanapon belül egy papírt, hogy beidéztek kihallgatásra, majd tárgyalásra.

Tárgyaláson az ítéletnél lesz egyszer egy perköltség amit meg kell majd téríts a bíróságnak, az ítélettől függően bírságot kapsz, vagy közmunkát kell végezned,esetleg a kettő kombinációja.


Azzal, hogy a boltosnak kifizeted az összeget elismerted a lopást, így a bíróságon 100%, hogy bűnösnek leszel kimondva.

2017. máj. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2017. máj. 10. 22:29
 6/7 anonim válasza:
Szia. Érdekelne, hogy mi lett? Mert sajnos engem is bolti lopáson értek, 50€érték alatti, de gépen töltötték ki a jegyzőkönyvet amin 100€ büntetés volt ráírva. Másolatot nem kaptam, el sem olvastam, hisz meg sem mutatták, csak egy olyan oldalt írattak velem alá, amin az adataim voltak. Mondták, hogy majd a rendörségtől kapok levelet. Viszont 3 hét múlva haza utazom Magyarországra.
2018. febr. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett belőle?
2020. júl. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!