Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Németországban dolgoztál. Nem...

Németországban dolgoztál. Nem fizették ki a béred. Mit tennél?

Figyelt kérdés

2017. febr. 25. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
ha be voltal jelentve akkor nincs olyan hogy nem fizet ki, ha feketen dolgoztal akkor nem tudsz mit tenni magadnak koszonheted, feketemunkat elvallallni amugy is buncselekmeny.
2017. febr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tanúlnék belőle
2017. febr. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tanulnál belőle? Ha nem kellene a pénz nem dolgoznék. Nem vagy egy kreatív személy.. A fizetésről meg van egy elektronikus elszámolás. Lehetne perelni őket de ahhoz nem elég nagy az összeg,hogy Kölnbe menjek bíróságra. Viszont nekem számít 700 euro. A történet... hazaküldtek pénteken, aláírták a stundenzettelt amivel igazolni tudom a munkát. Kifizetés helyett meg közölték, hogy otthagytam őket. Ezért nem fizetnek.
2017. febr. 25. 14:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha otthagytad őket, akkor is kötelesek kifizetni a munkádat. Ez egyértelmű csalás.

=> bíróság.

Vagy buktad.

2017. febr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
na varjunk csak. mit jelent, hogy ott hagytad oket? kiket? munkakozvetitos vagy? ha megtagadod a munkat azert kaphatsz Streife-t. azert a korulmenyekrol tobbet kene tudni.
2017. febr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány havi ?
2017. febr. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Munkaközvetítő alkalmazott folyamatos munkát ígérve, aki egy másik céghez küldött. Ennél a másik cégnél kezdtem a munkát, ahol az üzemeltető egy hét után közölte, hogy nincs több munka, nem kell jönnöm. Én ezt jeleztem a kōzvetítő felé. Ő kifezte a sajnálkozását a munka rövidsége miatt, majd ígérte, hogy jelentkezik. A ledolgozott óráim az üzemben leigazolták. Később a bérelszámolást is elküldték. A pénz érkezését 3 hónapon keresztül ígérgették. Mindenféle kifogás. A végén meg közölték, hogy önkényesen leléptem és a szerződés szerint ilyenkor visszatarthatnak 3 heti bért. Röviden ennyi.
2017. márc. 1. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!