Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az egyik osztálytársam vagdoss...

Az egyik osztálytársam vagdossa magát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
12 éves, és már több pasija is volt,(annyi hogy már nem is számoljuk...) és most a legújabb szokás nála hogy beleül a fiú osztálytársaink ölébe... És ma amikor öltöztünk vissza tesi óráról a lábán vágasokat láttam... Aztán majd megkérdeztem hogy mi az ott, de nem válaszolt, majd ráhagytam a dolgot...Miért csinálhatja ezt? Mit kellene tennem? Beszéljek vele? Vagy ne? Mert mostmár kezdek érte aggódni egy kicsit... A válaszokat előre is köszönöm!
2017. máj. 10. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha jóban vagytok először menj oda te és próbálj meg vele beszélni, mondd el neki, hogy láttad rajta a vágásokat. Éreztesd vele, hogy megbízhat benned, nyugodtan elmondhatja neked.

Ha nem szeretne róla beszélni, akkor szólj az osztályfőnöknek, mondd el neki, hogy mit láttál. Ő beszélni fog vele és a szüleivel, esetleg iskolapszichológussal.

2017. máj. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát elég jóban vagyunk, és általában nekem el is szokott mondani ilyesmit (persze csak akkor ha négyszemközt vagyunk) majd megpróbálok beszélni vele.. És én osztályfőnöknek nem szívesen szólnék, mert katolikus iskola, és ki tudja mi lesz a reakciója...
2017. máj. 10. 19:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát pedig ha nem fog róla beszélni és elutasít, akkor muszáj lesz.

Esetleg te is szólhatsz a szüleidnek, hogy mondják meg az ő szüleinek és beszélgessenek el, hogy mit és miért tett.

2017. máj. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!