Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerinted lenne értelme egy...

Szerinted lenne értelme egy ehhez hasonló oldalnak?

Figyelt kérdés
Épp egy weboldalt készítek ami nagyon hasonlítani fog ehhez. Ezért persze nem fog megegyezni, hiszen nem lenne értelme. A különbség az lesz, hogy nemcsak anoním lesz, hanem regisztrálni sem kell majd! Illetve a kérdések véletlenszerűen kerülnek majd a felhasználó elé a chatroulette-hez hasonlóan. Nemzetközileg elérhető lesz, egyelőre angol és magyar nyelven (a német fordítás később készül el, illetve segítséggel más nyelveket is elkészíthetek majd.) Ha érdekel, hamarosan kipróbálhatod.
2010. máj. 16. 11:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jól hangzik...
2010. máj. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

nekem elküldheted majd a linket a privát emailemre..:D

bBár sztem nem túl jó ötlet ha regelni se kell,meg ha nem mi választjuk ki mire válaszolunk...:O

Sztem inkább legyen regisztráció

olyan mint a YAHOO QUESTIONS.annak magyar verziója még úgysincs.

2010. máj. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy természetesen lesz egy lista, ahova nem fog minden kérdés bekerülni, egyelőre a szempontok még nem véglegesek, tesztelgetnem kell előbb. Tehát te is megválaszthatod, hogy mire válaszolsz, de a 'Véletlen kérdés' gombot nyomogatva egy majdnem teljesen véletlenszerűen kiválasztott kérdést kapsz majd.
2010. máj. 16. 12:10
 4/13 A kérdező kommentje:
Természetesen nem lehet majd esztelenül spammelni, captcha védelem lesz, a kérdezés gyakorisága korlátozott lesz, illetve szavazni lehet a kérdések minőségére, segítve ezzel a moderációt.
2010. máj. 16. 12:11
 5/13 anonim ***** válasza:
A nemzetköziségével csak az a gond, hogy a magyar válaszokat nem fogja megérteni egy orosz, és mi magyarok sem feltétlenül fogjuk megérteni, amit kínai barátaink tanácsolnak nekünk.
2010. máj. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

vagyis ilysmi lesz:

[link]

alul vannak a választható nemzetiségek/országok/nyelvek,szintek vannak amiket el kell érni,a kérdező kiválaszthatja a legjobb választ stb..

HAJRÁ

2010. máj. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Természetesen mindenki csak az általa kiválasztott nyelven elérhető kérdéseket fogja látni, tehát mintha több külön oldal lenne.
2010. máj. 16. 12:20
 8/13 anonim ***** válasza:

nekem is küldd már el priviben!Engem is érdekel.

Thank you

2010. máj. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ment a két privát üzenetben link. Hangsúlyozom hogy ezt még széles körben ne terjesszétek mert nagyon fejlesztés alatt áll.
2010. máj. 16. 12:32
 10/13 A kérdező kommentje:

Itt van a link ki lehet próbálni, visszajelzéseket kérek.

[link]

2010. máj. 24. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!