Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondtok jó katasztrófa filmeket?

Mondtok jó katasztrófa filmeket?

Figyelt kérdés
?
2017. máj. 13. 13:21
 1/4 2*Sü ***** válasza:

[link]


Remek találmány ez a Google, érdemes megismerkedni vele, mert a segítségével önállóan, és azonnal választ lehet találni alapvető kérdésekre.

2017. máj. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves válaszod.

Képzeld el,hogy keresgettem ott viszont eléggé régebbi filmeket dobott ki nekem a Google,gondoltam megkérdezek pár értelmes embert aki a segitségemre tud szolgálni elvégre erre van ez az oldal.

További szép napot!:)

2017. máj. 14. 12:31
 3/4 2*Sü ***** válasza:

> eléggé régebbi filmeket dobott ki


Nem fogalmaztál meg olyan elvárást, hogy új filmek legyenek.


> gondoltam megkérdezek pár értelmes embert aki a segitségemre tud szolgálni elvégre erre van ez az oldal.


Én meg adtam egy választ. Az első találat alatt például 30 katasztrófafilm van felsorolva. Jó filmeknek tekinthetők, hiszen toplistára kerültek. Katasztrófafilmek is, hiszen a katasztrófafilmek toplistájára kerültek. Ergo megfeleltek a kérdésedben megfogalmazott összes elvárásnak. ;-)

2017. máj. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:D

Értem :D Szerintem nem megyek bele ebbe a vitába.

2017. máj. 15. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!