Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki még maplestoryzik...

Székely csaba r.cs. kérdése:

Valaki még maplestoryzik 2017-ben?

Figyelt kérdés

Az európai felületen jelenleg csak a "Luna" szerver van. Bárhogy néztem körbe, végig az egész netet, semmit nem találtam, ami arra utalt volna, hogy valaki még játszik.

Esetleg valaki ismer magyar guild-ot? 1-2 hónapos kihagyás után elkezdtem ismét játszani. Mikor ezelőtt játszottam, találkoztam úgy 2 magyar játékossal, sajnos mind a ketten elég fiatalnak tűntek, abból ítélve, ahogy írkáltak, viselkedtek. Nem tudom, hogy az én korosztályommal van e baj.. hogy 18+ évesen maplestory-val játszom, de mindig is nagyon szerettem, és szeretni is fogom az ilyen típusú játékokat.



#MapleStory. 2017. Magyar Guild #Maplestory2k17lol?
2017. máj. 13. 17:48
 1/1 anonim válasza:
én mostanában elkezdtem pár év kihagyás után de észak amerika szerveren mert ott még van olyan szeró amin vannak fent több 10 ezren egyszerre , európai szerók elég halottak játékos számba sajna :/ így nehéz partyzni
2018. aug. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!