Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges, hogy...

Valaszokkerdesek kérdése:

Szerintetek lehetséges, hogy a Transformers 5-ben, Megatron az utolsó lovag?

Figyelt kérdés
2017. máj. 13. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Cade Yeager az.. amúgy a filmnek semmi értelme.. optimus csak a végefelé harcol (mert fogságba ejtette őt teremtője Cybertronon) át ált valami rossz üzenmódba kb 10 percig max.. Űrdongó végett újra a régi optimus lett (űrdongó megszólalt a saját hangján és mondta hogy az életét is odadná érte..) szóval optimus újra jó lett.. utána meg elpusztították optimus teremtőjét (aki a főgonosz) mert Cybertron a föld helyett lett volna (föld elpusztult volna) csak azér hogy a robotok világa legyen a régi.. kb ennyi a film lényege... Megatronnak megint új alakja van.. a kihalás korában Galvatron volt itt meg megint Megatron olyan külseje van mint Ultronnak a bosszúállók 2-ből.. :D spoiler: már azt se tudják hogy mit tegyenek bele a filmbe.. Merlin sárkányok, lovagok .. a 4-ben dínók..3 ban Holdon az oroszok.. (ott volt az őrszem) 2 ben a bukottak.. az 1-nek meg legalább valami értelme van.. (lejönnek a robotok a Földre és harcol a jó a gonosz ellen)
2017. júl. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
#1 A kövi filmet elvileg más rendezi és Bee-ről fog szólni, szóval lehet van remény! :D Ugyan azon a véleményen vagyok mint Te, csak én alapból azért ültem be rá a moziba mert az animációs transformersnek vagyok a híve!
2017. júl. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!