Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem a legjobb...

Szerelmes lettem a legjobb barátomba, és lehetséges hogy ő is belém?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársam aki a legjobb fiú barátom és mindent elmondunk egymásnak közölte velem, amikor kettesben voltunk hogy járna velem.(Én is járnék vele, de féltem hogy csak poénkodik, vagy megromolna a barátságunk) De ennek a fiúnak van barátnője.(Nem nagyon mesél a lányról) Lehet hogy amúgy ez a lány nem is létezik, csak azt akarja hogy a többiek ne piszkálják őt azzal, hogy biztos hogy szerelmes belém?A többiek egyébként azt hiszik hogy járunk, és azt mondják cukik vagyunk, és nem hiszik el, hogy nem járunk. (Egyébként a fiú egy kicsit kisebb nálam, kb fél fejjel. Ez számít egy kapcsolatba? )

Kérlek szépen válaszoljatok a kérdéseimre! Nagyon sokat gondolkozom ezeken, és nem tudom mit kezdjek! A válaszokat meg nagyon szépen köszönöm.



2017. máj. 5. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nincs barátnője, lehet, hogy van, de biztos nem csak viccből mondta. Talán régebb óta tetszel neki, de esetleg félt, hogy te csak a barátot látod benne. Beszélgessetek még erről vele. Ha könnyen megnyíltok egymásnak, akkor rákérdezhetsz, komolyan gondolta-e.


És nem, a magasság nem számít :)

2017. máj. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*mármint biztos nem csak viccből mondta, hogy járna veled :)
2017. máj. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2017. máj. 5. 22:59
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy ez a fiú nekem mindig segít bármiben. Házi Feladat, ő nem arra felé lakik amerre én, hanem jóval meszebb, és nem érdekelte őt hogy mennyit kell fizetni jegyért, ő engem haza kisért a buszon, 8 hónapja ismerjük egymást, de ő egyből megbízott bennem és elmondta a titkait nekem amit persze nem adtam tovább és ő se az én titkaimat, dolgozatba is segít nekem, tanulásba is. Tényleg, bármiben lehet rá számítani. De lehet hogy ezt csak barátilag csinálja?
2017. máj. 5. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!