Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi baja és hogyan tudnám...

Mi baja és hogyan tudnám megmenteni a kaktuszom?

Figyelt kérdés

Linkelem, hogy hogyan néz ki.

[link]



2017. máj. 14. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
szerintem nincs semmi baja hanem csak éppen fejlődik.nem annyira értek a kaktuszokhoz de szerintem locsold meg.és szerintem nincs semmi baja,vagy mire értetted hogy valami baja lehet?
2017. máj. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem viszont pont úgy tűnik, mint ha túl lenne locsolva.
2017. máj. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első: Látszik a képen, hogy gombás vagy penészes vagy valamilyen betegsége van.

Második: Én is a túl locsolásra tippelek. Esetleg tudsz valami tanácsot adni, hogyan menthetném meg? Esetleg vágjam ki belőle azt a csúnya részt vagy hagyjam úgy, és ápoljam gombaölő szerrel?

2017. máj. 14. 12:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem. Nekem az ilyenek mind "elmentek".

Ha van lehetőséged, tedd ki szabadba. Én nem öntözném most egyáltalán. Vagy esetleg, ha van vmi erősítő kaktuszhoz, azt adnék. Megpróbálhatod kivágni, remélhetőleg nem rohad az egész töve.

Megoldást nem tudok, igazából azért szóltam hozzá, mert az első locsolást javasolt.

2017. máj. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!