Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megmondaná nekem valaki, hogy...

Megmondaná nekem valaki, hogy a a 1054 Budapest, Akadémia utca melyik/hányas postához tartozik? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék feladni egy levelet, amit a posta egyszerűen nem vesz fel, csak postán maradóra, viszont nem tudom melyik postához kellene címeznem a levelet.


Illetve igaz, hogy postán maradóra csomag esetén nem hagy a posta értesítést?

Mi van, ha olyan embernek küldöm a levelet, akinek nem tudok szólni?



2017. máj. 16. 10:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

„Postán maradó” esetben, bármelyik posta lehet a címzett. Azt célszerű választani, amit a címzett legkönnyebben el tud érni. Attól, hogy az V. kerület adott helyén lakik, lehet a címzett posta akár más kerületben is.

Itt tudsz postát keresni: [link]


A terméklap szerint megadható a címzett SMS fogadásra alkalmas telefonszáma, vagy az e-mail címe is, hogy értesíteni tudják. (Tehát, nem a címén értesítik, ezért mindegy, hol lakik a postához képest.)


Őrzési időként 5, illetve 10 nap adható meg.

2017. máj. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!