Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valami anime amiben sok...

Hiyory kérdése:

Valami anime amiben sok kaland van, és mondjuk a végén, vagy a közepe fele a két főhős összejön?

Figyelt kérdés

Olyasmit keresek mint az InuYasha. Az nagyon tetszett. Ez volt a második anime amit életemben láttam. Az első a Noragami volt. Olyasmiket is lehet írni!

Válaszokat előre is köszönöm!💙



2017. máj. 17. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:

A vándorló palota - movie

Gosick

2017. máj. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sousei no onmyouji

Re: zero

charlotte

Ennyit tudok mondani ami nem ecchi de ha az is megteszi akkor olyanokat is tudok küldeni

2017. máj. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Persze, nekem még az ecchik is jók!😂
2017. máj. 18. 18:03
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Kampfer ecchi
2017. máj. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

rakudai kishi no cavalry

Campione

hundred

akame ga kill( tragikus)

Sword art online

2017. máj. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akame ga Killt nemrég kezdtem nézni, de azon kívül egyiket sem láttam. :)
2017. máj. 19. 05:11
 7/10 anonim ***** válasza:

Huha, nem tudom, mit ajánljak számodra.. az InuYasha elég gagyi, szóval nem tudom, milyen animére volnál érett. Milyen életkorú vagy, megtudható?


Ha homoerotikus se gond, akkor KEZDETNEK ENYHÉN homoerotikus OLYKOR:


No.6.


Az egyikük zseniális harcos, képzi a másikat. Aztán... KHM egy kicsit... össze is jön a két fiú. :P De semmi szex!

ENYHÉN Shounen ai.


Akciódús, kalandos, tiniknek való elsősorban.


Színvonalasabbat egyelőre nem ajánlok, ha neked elegendő az InuYasha színvonal. ;)


Nem tudom a kommentjeid alapján, hogy kezdő animés vagy-e? Csak jelzem, hogy rengeteg műfaj létezik, és a homoszexualitás elég sok animében megjelenik, persze szépen kategorizálva vannak az animét, az enyhén homoerotikus is meg van jelölve:


shounen ai - fiúszerelem, szexmentes.

shoujo ai - leszbi szerelem, szexmentes.


Egyébként én is viszonylag kezdő animés vagyok, csak így hirtelen nem tudom, milyen korú vagy, mire vagy befogadó és mennyire vagy tájékozott alap szinten legalább, az animék világában. Ha valamit már tudtál erről, akkor tárgytalan.


Nem kérkedni akarok, nincs mire, kezdő animés vagyok.

Csak segíteni szeretnék neked a válaszommal.

Az InuYasha kezdők kedvence.

Látsz majd olyanokat is, amelyek után az InuYasha gagyi marhaságnak, felszínesnek fog látszani... ;) Főleg ha már legalább 16 éves vagy.

2017. máj. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Öhm. Hol is kezdjem? :D

Na szóval. Tényleg eltaláltad. Az InuYasha az elsők között volt amit néztem, de az már 2-3 éve volt. Nem is pont a grafika tetszett. (Hozzáteszem: az nem is tetszett benne) De érdekes kis története volt a maga furcsa hangulatával. Nos... 15 év körüli vagyok (nem akarok pontosabb információt mondani. Viszont több vagyok mint 15) és rengeteg féle-fajta animét láttam már. A műfajok amik egyáltalán szóba se jöhetnek az a yaoi meg a yuri. Ezeket ki nem állhatom. Láttam már jobb animét is mint az InuYasha, de a történet meg sok kaland nagyon tetszett. (Csakúgy mint a noragami :3) De például a naruto meg ugye a mostani boruto is tetszik, de a középkori animék jobban vonzanak mint a modernebbek. Remélem ebből nagyjából kivehető, hogy milyen tíbusú animét keresek. De az se baj ha esetleg manga. :)

2017. jún. 16. 14:39
 9/10 anonim ***** válasza:

Oké, akkor szerintem nézd meg az Accel World-öt. 24 részes. Bár feltételezem, hogy láttad. Ha mégse, akkor tudtam valamit ajánlani.


De nyugodtan megnézheted a "No.6"-ot is (kb 12 rész), minimális és ritka benne a homoerotika, szexmentes. Csak néha erotikusan megöleli egymást ruhában a két akcióhős fiú. Máskülönben elgondolkodtató és akciódús a "No.6".

2017. jún. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. jún. 21. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!