Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek nem ciki zokni...

Xcholi kérdése:

Szerintetek nem ciki zokni nélkül cipőbe suliba menni? 18/f

Figyelt kérdés
Több lányt láttam már így fiú létemre nem lenne ciki ?

2017. máj. 18. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki,de rohadt fájdalmas lehet.Én is voltam már úgy,de nagyon feltörte a cipő a lábamat.Győzödj meg róla,hogy kényelmes e a cipőd ilyen helyzetben is.
2017. máj. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem célszerű, mert feltörheti a körmöd, és nem tud az izzadság felszívódni, jó lábszag és gombásodás lehet belőle. Felesleges ilyen buta divatot követni, hordj akkor bokazoknit az nem látszik.
2017. máj. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nem tör fel és nem is izzadok bele.Már hordtam mezitláb csak nem suliba.

2017. máj. 18. 18:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem mezítláb járunk a cipőben hanem titokzokniban ! Van rajtunk zokni csak olyan kicsi és rövid hogy nem látszik ki a cipőből!
2017. máj. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez cipő függvénye, de napi 8 órát nem lennék mezítláb cipőben. Ezzel együtt nyugodtan próbáld ki. És nem ciki.
2017. máj. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok és sokszor olyan zokni van rajtam("titok"), hogy nem látszik... szerintem akiket látsz, akár lányok: szintúgy ilyet viselnek :)

Zokni nélkül egyébként nem célszerű. Már csak higiéniai okokból sem.

2017. máj. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jöt a jó idő mindig mezítláb bújtam a cipőbe és úgy voltam suliban, kamasz fiúként izzadós volt a lábam nagyon, volt olyan cipőm nem alkalmi de normál kívül belül bőr volt, karamel barna, azt is vettem fel mezítláb, mai napig nyáron cipőhöz utálom a zoknit, untam azt akár egy nap négyszer kellet zoknit cserélnem, így meg ezzel nincs gond, haza megyek lábat mosok és kész
2021. dec. 3. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!