Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy fűzős balerina vászon...

Egy fűzős balerina vászon cipőt ciki zokni nélkül felvenni? Vagy ezt hogy szokás? (kép lent)

Figyelt kérdés
[link]
2016. aug. 15. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ciki, csak nem higiénikus. Vegyél fel titokzoknit:)
2016. aug. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én az ilyesmi cipőket általában zokni nélkül hordom. Semmi baja nem lett, a cipőnek sem, a lábamnak sem.

De nyilván ez egyéni, hogy ki milyen izzadós, stb.

2016. aug. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A titok zokni kilátszana, balerina zoknira gondoltam.
2016. aug. 15. 17:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Én annyira nem szeretem őket mezítláb hordani, de ha melegebb van, akkor nem mindig bírom elviselni magamon a balerinazoknikat, pedig azok jók mert nem látszanak ki, úgyhogy, ha nincsen olyan meleg, akkor azzal szoktam felvenni. Ha mezítláb, akkor szoktam tenni bele egy ilyen mosható talpbetétet mert nekem valahogy úgy kényelmesebb és a cipő is tisztább marad. Ha pedig már hűvösebb van, akkor van, hogy csak egy sima testszínű bokaharisnyát húzok fel, hosszú nadrággal.
2016. aug. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Léteznek már kisebb zoknik,amik nem is látszanak.Pamutból és nejlonból is.Érdemes kipróbálni őket.Nekem kényelmesebb volt így,mint mezitláb.

2016. aug. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!