Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetek így rendőr?

Lehetek így rendőr?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Minden álmom az, hogy rendőr lehessek és rengeteg munkám benne van. Elkövettem egy hibát. Nagyon nagyon utáltam egy lányt és az egyik osztálytársammal kitaláltuk, hogy kiveszünk 200 Ft-ot a táskájából. Elmentek a rendőrségre, de onnan még nem érkezett semmi és lassan 1 hónap eltelt. Elvileg ez csak szabálysértés hiszen nem haladja meg az 50.000 Ft-ot az összeg. Lehetek így rendőr vagy egy kis hiba miatt búcsút mondhatok neki? Előre is köszönöm!

2017. máj. 19. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:

:D

Rengeteg munkád benne van, mi?

Azért jól megmutattátok a kiscsajnak.

2017. máj. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#1

Látod? Az esze már meg van hozzá...

2017. máj. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát... ilyen hajlamokkal?

Biztos vagy te abban, hogy jó rendőr lennél?

2017. máj. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem én vettem ki a pénzt. Normális válaszokat vártam és nem ilyeneket. Mondjuk ezen már megse lepődöm. Ez Magyarország.
2017. máj. 20. 16:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Rengeteg munkád van benne? Ahogy látjuk, eredmény nélkül...

Együtt találtátok ki, de azzal védekezel, hogy a pénzt nem Te vetted ki. (Tehát "csak" tettestárs vagy, esetleg felbújtó.)

Mindezt "csak" azért, mert utálsz egy másik embert...

Ilyen mentalitású ember ne akarjon rendőr lenni.

Amúgy, milyen lenne a normális válasz számodra?

2017. máj. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na, a válaszodból látszik, hogy ALKALMATLAN vagy arra, hogy rendőr legyél!

Mégis, mit gondoltál? Tettestársból legyen rendőr? Úgy, hogy még el sem ítéled a dolgot? Miféle rendőr lennél így???

És még most is csak a kifogásokat keresed, a helyett, hogy szembenéznél a dolgokkal, és próbálnád jóvátenni!

2017. máj. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Azért az is számíthat, hogy hány éves a kérdező. Lehet még csak általános iskolás, hiszen amit leírt nem egy túl felnőttes megoldás, még lehet, hogy megkomolyodik...

Nem igazán tudom, ez mennyire fog számítani, de ha ebben az ügyben beszélned kell majd rendőrökkel, hozd fel, hogy Te is rendőrnek készülsz. Ők biztosat tudnak mondani.

2017. máj. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

Ja. Még az is előfordulhat, hogy bocsánatot kér az illető lánytól...

Az eddig befektetett "rengeteg munka" kevésnek bizonyult...

2017. máj. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!