Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kanadában hogyan lehetek...

Kanadában hogyan lehetek rendőr járőr/nyomozó?

Figyelt kérdés

Megvan az állampolgárságom ugye 5-6 év leforgása alatt utána már jelentkezhetek is az akadémiára?

Ha az itthona nyomozói képesítést szerzem meg az számít?


2017. márc. 3. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Itt olyan sok kanadai van, megértem, hogy itt kérdezed és nem egy kanadai fórumon. Sajnos én pont nem vagyok kanadai, így nem tudok érdemben válaszolni.
2017. márc. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
És már Kanadában vagy permanent residentként? Vagy hogy van meg az állampolgárság 5-6 év alatt?
2017. márc. 4. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs meg,még itt élek.Úgy értettem hogy amennyiben HA meglesz ugyanis azt olvastam valamivel hamarabb szerezhető meg mint az amerikai.
2017. márc. 4. 19:51
 4/5 anonim válasza:
Igen, egy kicsit még mindig könnyebb, mint az amerikait, és ha megszerezted, semmi akadálya, hogy rendőr legyél. De az odáig tartó út nem könnyű. A kérdés, hogy most milyen végzettséged van, amivel ki tudsz egyáltalán jutni. Mi 2013-ban kezdtük el az egész folyamatot, 2016-ban kaptuk meg a PR-t és kb. 2021-re várjuk az állampolgárságot. Úgy, hogy a férjemnek mindkét végzettsége hiányszakma Kanadában.
2017. márc. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Érettségivel mennék ki és egy fegyveres személy és vagyonőr szakképesítéssel.
2017. márc. 5. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!