Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Turázáshoz melyik kés alkalmas...

Turázáshoz melyik kés alkalmasabb?

Figyelt kérdés
Egy Cold Steel Espada Large és egy KA-BAR BK3 között hezitálok, nem tudok dönteni, mind a kettő nagyon bejön.

2017. máj. 21. 00:42
 1/6 A kérdező kommentje:

Az kimaradt, hogy az Espada egy összecsukható, míg a BK-3 egy fix pengés kés. Itt van pár kép róluk:

Cold Steel Espada:

[link]

KA-BAR BK3:

[link]

2017. máj. 21. 00:47
 2/6 anonim ***** válasza:
Először vegyél egy bakancsot és menj el túrázni. Aztán ha esetleg(!) szükségd lesz késre, akkor már pontosan látni fogod, milyenre van szükséged.
2017. máj. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne rá szükségem fel se tettem volna a kérdést. Nem mellesleg jó néhány alkalommal voltam már túrázni :).
2017. máj. 21. 11:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Nehéz elhinni, hogy két ennyire különböző szerszám közül nem tudod magad eldönteni, melyikre LETT VOLNA szükséged.
2017. máj. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 2*Sü ***** válasza:
Én gyakran túrázom. Ritkán van szükségem késre, de akkor általában bármilyen kés megteszi. (Elvágni egy zsinórt, kötelet, faragni egy karót, arra még egy sima bicska, vagy még egy konyhakés is megteszi.) Ha neked ennél többre van szükséged, akkor tudnod kell, hogy mire is van szükséged, mire használnád azt a kést, és az alapján meg tudnád ítélni, hogy az adott kés erre alkalmas-e vagy sem.
2017. máj. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm!
2017. máj. 21. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!