Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen Miskolcon élni?

Milyen Miskolcon élni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 20:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Tele van cigányokkal. Szeged jobb, és már meg is előzte Misckolcot a lakossága.
2010. máj. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
Híradót alapon véve nedves lehet most ott élni xD
2010. máj. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Sajna tényleg vannak néhányan, de el lehet simán kerülni őket.Lehetne jobb is, rosszabb is, szóval nekem közepes.
2010. máj. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
Na hát igen híradót nézve tuti nem jó ott élni. Meg nem is szép város, nincs ott semmi jó szerintem. Engem nem vonz.
2010. máj. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

én miskolci vagyok

UTÁLOM!

jellemzők: rengeteg cigány, sok munkanélküli, alacsony bérek, tönkrement utak, kínai boltokkal teli belváros, kosz, kevés program...

2010. máj. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
kicsit tényleg unalmas de aki azt mondja hogy nem szép város az még nem járt itt...a bükkel körbevéve..diósgyőr az én szememben gyönyörű
2010. okt. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 AtyeszLL ***** válasza:
70%

Miskolcon nincs gond.

Nem egy olyan város, amit egy nap alatt bejársz, hanem rengeteg érdekes, és szép hely van itt.

Cigányok mindenhol vannak, itt azzal van baj, hogy a vonzáskörzetben élő cigányok, parasztok, szlovákok nem nagyon tudnak viselkedni.

Tele vagyunk programmal, jobbnál jobb itatók, és itt vannak a legjobb csajok.

De hallgasd meg ezt:

http://www.youtube.com/watch?v=_oi-EHRNEOk

2011. márc. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
Miskolcon lakom. Egy olyen részében ami olyan,mint a falu.:) Vannak szép helyek és tényleg tök jó természeti adottság a Bükk, nah de sok a fekete is.:S Munka tényleg aligha van és a programok is elég ritkák vagy intenzívek..:)
2011. jún. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Én Miskolcon lakok. Aki azt mondja,hogy nem szép azzal valami baj van.Kis korom óta folyton megyek ide-oda de még mindig akadnak olyan helyek amik tényleg szépek számomra. Olyasmi mint Pest,csak kisebbe. :) Jó igen vannak itt nem szimpatikus emberek,de könnyedén ellehet őket kerülni. Én sem a belvárosban lakok, hanem kül részén ,Hejőcsabán pontosabban. És itt talán amit eddig láttam van vagy 2-3 cigánycsalád,de azok nem vészesek.Maximum átutazóba szoktak jönni-menni. Hát igen vannak alacsony bérek de az szerintem mindenfele. Ha jó munkád van akkor a fizud is jó lesz és lesz stabil munkahelyed.Ahova nem ajánlatos költözni az Avas,Lyukóvölgy,Diósgyőr,mert azokon a helyeken van a legtöbb cigány. Lyukóról sose hallottam eddig semmi jót,meg az Avasról se igazán olyan téren,mindig mondják hogy veszélyes, főleg este. De mondom vannak jó helyek ahol szinte alig látni cigányokat.( De ők az országban mindenhol ott vannak sajna ) Egyébként jó itt élni, én nagyon szeretek. :D És sok ismerősöm is mondja,hogy szeretnek itt lakni, és hogy inkább Miskolc,mint Pest.
2011. jún. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
Miskolcon lakom, és én nem tudnék elköltözni. Nekem ez az otthonom, máshol nem érezném úgy magam, hogy otthon vagyok. Itt születtem, itt is maradok. Cigányok azok vannak, de inkább a Lyukóbányánál vagy a Vasgyárban élnek.
2011. jún. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!