Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen érzés zuhanni?

Milyen érzés zuhanni?

Figyelt kérdés

Van esetleg valaki aki túlélt nagyobb zuhanást? Milyen érzés zuhanni? Milyen gyorsan következik be a halál? Nagyon fáj?

(nem azért kérdezem mert szeretném megölni magam)



2017. máj. 21. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Ejtőernyősöket kérdezd leginkább.

Én egyszer ugrottam. Az adrenalin miatt fantasztikusnak éreztem, bár fel nem fogtam milyen magasságban vagyok.

Földetérés után egy órával vettem észre, hogy fájnak a lábaim (nem megfelelően csináltam valamit).

Szabadesés után nagyon ritka, hogy valaki élménybeszámolót tarthat. Ha túlzottan ragaszkodik az életéhez valaki, akkor még leérés előtt meghalhat (szörnyethal vagymi). Mivel kb. 200km/órás tempóval csapódik be (mondjuk ki nem nyílt ernyő miatt), ezért nagyjából rövid idő alatt átrendeződik a belső felépítése. Igaz, hallottam olyat, hogy túlélte, és különösebb baja nem lett (itt ott biztos eltört azért meg leszakadt néhány belső szerv talán), de élt. Állítólag vissza is pattan pár métert még, nehezen tudom elképzelni...

2017. máj. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki.
2017. máj. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2017. máj. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. máj. 21. 16:41
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves második kommentelő!

Inkább kihagynám ;)

2017. máj. 21. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!