Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen érzés haldokolni?

Milyen érzés haldokolni?

Figyelt kérdés
pl. már amikor nagyon öreg vagy és az utolsó napjaidat éled a kórházban

2017. máj. 21. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Mint betegnek, fáradtnak, gyengének lenni, tudva, hogy nem épülsz fel belőle. Egy kritikus szint után csak azt akarod, hogy ne fájjon, és hogy pihenhess. Öreg korban, nem túl váratlanul valamivel könnyebb azt is feldolgozni, hogy itt kell hagynod a szeretteidet, mert addigra többé-kevésbé nélküled is boldogulnak már.
2017. máj. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ha utálod az élet minden percét akkor felszabadító.. ha szeretnél még élni, akkor szörnyű.


gondolom én.

2017. máj. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nagyon gyenge voltam, nagyon fáztam és hallucináltam össze-vissza. Előtte kómában voltam 9 napot, nem emlékeztem se arra az időre, se előtte az utolsó pár hetekre. Érzelmileg sehogyan sem reagáltam arra, hogy élet és halál közt lebegek, fel sem fogtam, túl gyenge és beteg voltam. (Gyógyszermérgezés, tüdőgyulladás, szeptikus sokk. Felépültem.)
2017. máj. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. máj. 22. 16:40
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves 3. kommentelő!

Hogy te miken mehettél keresztül :(

2017. máj. 22. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!