Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kell így hívni őket?

Miért kell így hívni őket?

Figyelt kérdés
Na most magyarázzon el nekem valaki valamit, miért van az hogy arra aki az Arctic Monkeys-t az AM-en keresztül ismerte meg és tini arra azt mondják hogy r**ancok? Mindig, vagy idézek egy komenttet ahol az AM-ről volt szó és valaki azt írta hogy "Jók, csak idegesítenek a divatból halgató depresszió 13 éves kislányok." most valaki aki szereti az Arctic Monkeys-t és pl. 13 éves akkor depressziós és rühelli ezt a bandát de halgatja mert divat.. Ezt nem értem, valaki mondj meg hogy miért kell valakiről ilyet mondani amikor nem is ismeri az a személyt.

2017. máj. 22. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg az illető személyt privát levélben.

Mi honnan tudhatnánk ezt?

2017. máj. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy hogy elég sokan vannak akik így gondolják.
2017. máj. 23. 13:26
 3/3 anonim válasza:
Bármilyen zenét is szeretsz\hallgatsz mindig lesznek sajnos akik beléd kötnek...Az emberek szeretnek mindenkit le ri**ncozni és le bu*izni akármilyen is valójában, akármilyen zenét hallgat..Evvel sajnos nem tudsz mit kezdeni csak annyit, hogy nem figyelsz rájuk vagy vissza szólsz amit én inkább nem ajánlok mert nincs értelme...Átéltem ezt én is csak nem az Artic Monkys-al... Sok sikert és ne érdekeljen ebben az esetben más véleménye.Attól, hogy jó zenét hallgatsz nem leszel depressziós, nyugi ez csak az emberek hülyesége.. :)
2017. máj. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!