Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Piros karkötőt melyik kezen...

Piros karkötőt melyik kezen kell viselni?

Figyelt kérdés

Én nekem most a jobb kezemen van. Azt vettem én magamnak, és már csúnya, és gondolkodom, hogy veszek még 1-et. Azt mondják, hogy annak csak akkor van hatása, ha valaki ajandékoz nekünk azt a karkötőt igaz? Na most ha a ball kezemen és a jobb kezemen is van piros karkötő az nembaj? Mit javosoltok mit csináljak? Egyik személy azt mondja, hogy a jobb kézre tegyem, másik személy, hogy a ball kézre, mert ball felin van a szív, és a negatív energia nem fog rámszállni, és hogy ha a jobb felin van a piros karkötő, akkor hogy körülöttem lévő embereknek adom az energiát. Na most lehet úgy hordani, hogy ball kezemen és jobb kezemen is van piros karkötő? Mit gondoltok rola? Lehethogy most fogjátok mondani, hogy ez mind babona, de én hiszek benne.És eddig mindig segített, ha nem is úgy alakultak a dolgok ahogy én szerettem volna, de megvédett mindig a bajtól, a veszélytől.


Köszönöm szépen a válaszaitokat.


2017. máj. 22. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy.

Mindkettőn lehet, mondjuk az furábban néz ki.

Egyik napon legyen a bal, másik nap meg a jobb kezeden.

2017. máj. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
???
2017. máj. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!