Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ehhez a puskázás...

Mit szólnátok ehhez a puskázási módszerhez? Működne? (matek)

Figyelt kérdés

Sajnos nagy bajban vagyok.

9-es vagyok,mindenből nagyjából 4-re állok,csak a matekkal vannak gondjaim.Nem tudom miért de nem értem egyszerűen,soha nem ment,nem tudom mi bajom van,logikám se valami jó.

Na mivel az a jegy amit majd pénteken kapok,sorsdöntő lesz.

A puskázási módszer az alábbi:

Van egy jó matektanárom,akivel megbeszéltem,hogy telefonon fogja nekem diktálni mit írjak.

Ez úgy megy majd hogy:

1.belépek a terembe(fülhallgató a fülemben hosszú hajam mögé bújtatva)

2.felhívom a tanárt(1200 ingyen percem van)

3.ahogy kikapom a feladatot(amíg a tanár írja be az órát a naplóba) lefényképezem és elküldöm neki üzenetben

4.közben ugye megy a hívás,és ahogy oldja meg a tanárom a feladatot diktálja nekem,lassan,hogy ne legyen feltünő,néha megáll,hogy ne legyen gyanús hogy írok mint a nem normális.

5.ha kész vagyok beadom,ennyi.


Illetve ha ismételnie kell akkor beleköhögök 1-et a füles mikrofonjába.

Ezt a fülhallgatós dolgot használtam már magyar dolgozaznál 2x is,és bejött.

Mit gondoltok?


2017. máj. 23. 17:06
 1/10 instantkave válasza:
35%
Megsütötte a fejedet a nap, vagy csak rosszat álmodtál?
2017. máj. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Ennyi trükközés helyett akár meg is tanulhattad volna. Azzal nem is számolsz hogy mi történik ha nem tudod elküldeni vagy bediktálni a feladatot, és magadra leszel utalva. Ilyenkor jobb lett volna ha inkább tudtad volna az anyagot és nem lennél másra utalva (bárkinek bármi közbejöhet és akkor nincs segítség).


Plusz be is csapod vele magad, mert ha nem tanulod meg az első két év anyagát, akkor onnantól garantált lesz a bukás. A harmadik-negyedik év anyaga olyan komplex, hogy a számítások részfeladatai az első két év tananyagán alapulnak és a tanár nem fogja újra leadni az első két év anyagát - tehát ha nem tudod akkor megállt az egész és újra meg kell tanulni mindent. Ha most nem tanultad meg, csak bediktálták a választ, saját magaddal szúrsz ki a következő két évre.


Ha annyira hülye vagy a matekhoz hogy most megbuknál, akkor lehet jobb lenne a bukás most mint később.


_________


Arról nem beszélve hogy morálisan mennyire szemét dolog ami csinálsz. Ha lebuksz vele én nem csak megbuktatnálak hanem ki is rúgatnálak.

2017. máj. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

Biztos, hogy tanár az illető? Mert aki ilyenbe belemegy, az inkább csaló, tanárnak alkalmatlan.

Szerintem csak álmodozol...

2017. máj. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. máj. 23. 17:33
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó szeme van a tanárnak akkor észreveszi, már azt hogy ott a füles, a doga fotózgatásáról nem is beszélve.

Nálunk egyetemen 200 fő között észrevették a csaj nyakában a fülest és ki is rakták a vizsgáról.

2017. máj. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
De könyörgöm!!! Ez matek! Már azért pontokat adnak, ha egyáltalán belekezdesz a feladatba, meg elvégzel egy-két műveletet... kicsit ülj le inkább, oldj meg néhány feladatot azt menni fog az. Ennek lebukás szaga van amúgy...
2017. máj. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jó az ötlet,nagyon is,de kétlem,hogy egy tanár segítene a puskázásban.
2017. máj. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tökéletesen sikerült :D senki nem vett észre,nyugodtan írtam végig az egészet még csak gyanús se voltam.
2017. jún. 1. 06:17
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
A matektanárod egy csaló szÄr. Rólad meg nem is beszélve.
2017. jún. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem.
2017. jún. 2. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!