Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ehhez a módszerhez belefér?

Ehhez a módszerhez belefér?

Figyelt kérdés

Kaptam T.diéta csokis turmixport. Gondoltam megiszom,ha már itt van,de nem úgy ahogy rá van írva. Nagyon cukorfüggő vagyok,3-4 táblacsoki mennyiségű édesség lecsúszik napi szinten. Nem konkrétan emiatt híztam meg,de valószínűleg ez az oka,amiatt,hogy fogyni sem fogyok.

Na,most itt a turmixpor. Nem várok csodát tőle,hogy betartva álom alakom lesz stb.,de napi egy adagot meginnék. Elég rossz íze van,de úgy érzem,hogy az az egy adag pont elég ahhoz,hogy ránézzek a cukorra és hányingerem legyen,így nem is kell nekem édesség. Hátha,így megindul a kilók száma és nem felfelé. Így még elfogadható a fogyasztása?

Képtelen lennék csak ezen élni,így ennek veszélye kizárva. Ma már bírtam zöldséget is enni. :)


2016. nov. 15. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
A cukor addiktiv, nemi akaraterovel lemondhatsz rola. Raadasul a t.dietaban is eleg sok a szenhidrat. Nem irtal semmit az etrenderol, nem tudhatom milyen a genetikad. Probald ki. De az osszes csodaszer, meg onnyugtatas mellet meg mindig a normalis etrend a legnyerobb.
2016. nov. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na tisztázzunk mindent! Napközben kb 200g rizs/bulgur/kuszkusz/hántolt köles, akármennyi zöldséggel, és valamilyen natúr hús szelet, ez lehet marha/szárnyas/sertés, scak ne zsíros vagy sok zsírban sütött, sütéshez kókuszolaj, estére zsírszegény túró. Ez csak egy alap, sajtokkal stb. kis mennyiségbe kiegészíthető, ezeken belül is végtelen a variációs lehetőseg. A pénzt amit Regenorra költnél inkább egy hozzáértő személyi edzőre vagy témabeli könyvekre költsd, azok többet érnek. És ezek mellé még heti 3x minimum aerob edzés, igen, az unalmas 1 órán keresztül tempós sétálás, stairmaster vagy biciglizés), és akkor működni fog. AKI AZT MONDJA, EZZEL NEM LEHET FOGYNI AZ HAZUDIK! Ja és a szénhidrátot mivel egyénfüggő érdemes kitapasztalni, hogy kb 1-másfél kilót fogyjál egy héten, ha kevesebbet akkor kevesebb szénhidrát kell, ha többet kkor több, mert akkor izombol is többet fogysz! Ne feledd, ami lassan jött fel az nem fog gyorsan eltűnni és nincsenek csodaszerek. Ha mindenáron csalni akarsz, akkor heti 1x kizárólag EDZÉS után, de akkor is mértékkel(gondolok itt egy túrórudira,krémtúróra). Ha ezt csinálod, meg lesz az eredménye. (ja és semmilyen "csodaszerre" nincs szükséged, nem profi sportoló szeretnél lenni. Az alapok itt vannak, ha még szeretnél olvasni: [link]


Ja és azt a szart dobd ki. ;)

2016. nov. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja az előzőt egy regenoros kéréshez írtam de erre is igaz.
2016. nov. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!