Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Osztálytársam állandóan...

Osztálytársam állandóan fotózik tudtomon kívül és kifigurázik ezzel nevetségesnek állít be. Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársam állandóan lefényképez telefonjával majd megmutogatja másoknak és hátam mögött kibeszél, minden féle kitalált és meg nem történt történeteket mesél rólam ezáltal nevetségesnek állít. Többszörös szólás és kérés után továbra is fojtatja ameddig véletlenül észre nem veszem. Valamilyen jogi következménye lehet ennek vele szemben?

2017. máj. 26. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Felrakja a közösségi oldalakra is? (Facebook,Twitter..) Mert ha igen, akkor bizony lehetnek következmények, mivel nem a saját profilodra feltöltött képeket figurázza ki, hanem maga tölti fel már a kifigurázott képeket.
2017. máj. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Facebookon szétküldi a haverjainak. Én is beletartoztam abba a baráti körbe de mára már szétesett a csapat... már nem tartom őket haveroknak...
2017. máj. 26. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!