Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek utaló jelek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek utaló jelek arra hogy? -többi lent-

Figyelt kérdés

Szóval szerintetek ezek utaló jelek arra hogy tetszem neki?

Évfolyam társam ha el megyek mellette a folyóson, utcán, udvaron akk engem néz, ha el megyek a barátnőimmel wcre, ugye ő a folyóson az ügyeletes aki figyel a rendre. és el megyek wcre a barátnőimmel akkor állandóan néz és nem tudja meg állni hogy csak nekem mindig engem piszkál valamivel a többieket észre sem veszi szinte hanem egyből engem szúr ki és viccelődik velem meg "parodizál" aztán szerdán volt olyan hogy vége volt angol óránknak és jöttem ki ott volt a folyóson és nem tudom nagyon bele nézett a szemembe.ki tágult a pupillája és ki nyitotta a száját. Olyan volt mintha akart volna valamit mondani de gondolom nem merte. meg állandóan szemezünk bárhol menjek el mellette engem néz. Volt egyszer olyan h ő volt csak a folyóson meg én meg egy fiú haverom. És hozzá szóltam a fiú haveromhoz és ő egyből meg állt és hátrafordult és nézet. Viszont az nagyon idegesít hogyha nem vagyok a közelébe akk nagyon ritkán jön oda hozzám valami hülyeséggel de szinte csak akkor vesz észre hogyha el simulok mellette szó szerint nem tudom hogy vak vagy mi de ez idegesít Szerintetek be jövök neki? vagy tudtok tanácsod adni hogy hogy közeledjek hozzá? Mert állandóan csoportban van. Arra gondoltam hogy mi lenne ha most nem a barátnőimmel mennék a mosdóba csapatostól hanem úgy egyedül :D Mert múltkor is el mentem egyedül a mosdóba akkor is mondott nekem egy viccet és nagyon mosolygott rám és utánam nézett és NAGYON RITKÁN meg szoktam szolitani természetesen csak pár szót akkor egyből mosolyog meg el pirosodik meg zavarban van, és ha közelében vagyok, és ha kérdezek tőle valamit akkor nem mer a szemembe nézni hanem mindig oldalra tekingetett és a szeme sarkából figyel, vagy akár amikor a b.nőmmel beszél én meg ugye figyelem akkor is nem mer rám nézni ha rám is néz gyorsan el kapja a fejét. xD ez miért van? meg állandóan feltűnősködik szerintetek? :/ (Tisztáznám a fiú nem félénk) legalább is ahogy észrevettem hogy másokkal bán, te tényleg még a tök idegennel is magabiztosabb mint előttem.. :/



2017. máj. 26. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, neked tetszik a srác?

Amúgy félénk a srác. 😃

2017. máj. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, nagyon tetszik de mostanába kb 2 napja úgy tesz mintha levegő lennék.. néz engem ugyanúgy.. ha ott vagyok a közelébe szinte levegőnek néz viszont amikor órán vagyunk állandóan néz.. :/
2017. máj. 31. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!