Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Párommal már 1,5 éve szeretnén...

Párommal már 1,5 éve szeretnénk kisbabát még soha nem voltam terhes. Vannak rá utaló jelek. Mennyi időt várjak még hogy dokihoz forduljak?

Figyelt kérdés
Párommal már 1,5 éve szeretnénk kisbabát, de eddig még nem jött össze. Viszont a múlt hónapban 10 és 15. között voltunk együtt és azóta egyáltalán nem is kívánom a szeyet, gondolatomban sincs. Állandóan émelygek, kedvtelenség uralkodik rajtam.3-án kellett megjönnie, meg is jött, viszont keveset vérzek méghozzá rózsaszíneset. Ma van ugye 5-e és ahogy látom még ma el is múlik a menzeszem. Lehet korai terhesség vagy csak hormonzavar?
2017. máj. 5. 08:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj! Ha nem sikerült is mehetsz már orvoshoz, eleget vártatok.
2017. máj. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szerintem is kár a találgatásért, a hiú reményekért, érdemesebb orvos tanácsát kérni. Lehet, hogy csak egy apróságon múlik, hogy összejöjjön a baba. Mi 1 évet próbálkoztunk, amikor kiderült, hogy magas a TSH-m, azaz a pajzsmirigyem kissé alulműködik. Kaptam rá gyógyszert, rendbe jött és 1 hónap múlva már jött is a baba.

Egyébként a leírásod alapján elképzelhető, hogy várandós vagy, csinálj egy tesztet szerintem is. A teszttel kapcsolatban azért azt még leírnám, hogy nekem 3 napot késett, de 4 teszt is negatív volt, pedig már terhes voltam. Szóval az sem ad 100%-os biztonságot.

2017. máj. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Már csak azért is érdemes tesztelni, mert ha tényleg terhesen vagy, az nem jó ha vérzel. De mint előttem is írták, akárhogy alakul, érdemes dokihoz fordulni.
2017. máj. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Teszt. Ugyanis ha verzel terhesen, azonnal orvos, ha masfel eve vartok/vartatok, az lehet barmi miatt, ami veszelyeztet egy osszejott terhesseget is.
2017. máj. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondd, hány éves vagy, hogy nem tudod, hogy a "rá utaló jel" egy pozitív terhességi teszt?!

Csináld meg, mert ha tényleg terhes van, és közben vérzel, azzal a vetélést kockáztatod. Ilyankor irány a doki, azonnal. Ha meg nem vagy terhes, majd megjön, és legalább tudod.

2017. máj. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Már van is időpontom

2017. máj. 5. 20:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2017. máj. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Es szerinted mit csinal azonnal orvos a 4/5hetes terhessegi verzessel ??

Elarulom semmit az eg vilagon

Az elso 12 heten veteles eselye magas ennyi ez a termeszet

2017. máj. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!