Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az aranyról?

Mi a véleményetek az aranyról?

Figyelt kérdés
Nagyon sok aranyam van több kiló de csak 13eves fiú vagyok szerintetek hány gyűrűt nyaklancot órát karlancot hordjak?

2017. máj. 27. 12:34
 1/4 anonim válasza:
Uu nagy mákod van. Én 14 vagyok, viszont csak egy régi gyűrű-m(kicsi az ujjamra már) van amit tervezek eladni és azt megpótolom, aztán pedig külföldön veszek egy aranyat amin .040 karátos gyémántok vannak(Nem a legjobb gyémánt de elmondhatod hogy gyémánt.:D). Sokkal olcsóbb és nállunk annyira nem is találtam. Későbbiekben tervezek egy nyakláncot is. Egyszóval én hordanám őket. Esetleg privátba tudsz képet küldeni róluk(ha nemtudod hova/hogyan kell képet feltölteni nyugodtan ird azt is le)?
2017. máj. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A gyűrűt meg lehet nagyobbítani , török aranyat vegyél vagy spanyolt azok szépek vagy görög ! Ne haragudj képet nem küldök!
2017. máj. 29. 20:26
 3/4 A kérdező kommentje:
Hány grammos a gyűrűd pecsét vagy karika ?
2017. máj. 29. 20:27
 4/4 anonim válasza:
Azért akarom eladni mert nem tetszik...
2017. máj. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!