Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Ezt el lehet...

Mit csináljak? Ezt el lehet kerülni valahogy?

Figyelt kérdés
Az van hogy egytkis faluban lakom és az önkormányzat be vezette a szünidei étel osztást gyerekeknek a nyárra és a faluba rengeteg a cigány gyerek ,e a kajáért is kell járni akkor mikor ők is mennek de ők 10-15-en járnak bandába (cigányok) és itt a proaléma hogy már többször is belém kötöttek szó nélkül ,egyszer meg is akartak verni de el tudtam menekülni ,de a nyáron minden hétköznap járni kell az ebédért ahol azok is ott lesznek

2017. máj. 27. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerveztek egy önvédelmi csoportot beszereztek paprikasprayt lefújjátok őket . TVnek is el lehet küldeni a balhét meg feljelenteni őket .
2017. máj. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Menj felnőtt/rokon/szülő társaságában. Más gyerekhez/felnőttekhez is odamehetsz akik szintén oda mennek és akkor együtt mentek-jöttök. Biztosan megértés, ha elmondod, miért szeretnél velük menni.

Egyébként általában csak csapatban "nagy a szájuk", ha egyedül vannak, akkor nem kötnek beléd.

2017. máj. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ezek bandába mennek mindig
2017. máj. 27. 21:51
 4/4 A kérdező kommentje:
Még tavaszi szünetbe az útom belém kötöttek de nem mertem meg ütni az egyikket mert akkor az egész rám jött volnaés inkább el mennekültem
2017. máj. 27. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!