Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Baleseti táppénz mellett elmehetek egy napot alkalmi munka bejelentéssel dolgozni? Ki lehet-e valahogy kerülni hogy ne legyen táppénzcsalás?

A baleset a cégem miatt történt, nem akarok visszamenni dolgozni, viszont egy ilyen munkahelyet se akarok elszalasztani! Nehezen lehet találni a mai világban! A táppénzemet nem akarom felmondani egy próbanap miatt! tőle viszont nem kérhetem hogy feketén alkalmazzon! Ez a 21-es csabdálya!

2011. ápr. 27. 15:29  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Próbaidő alatt felmond a munkáltató, közben beteg szabadságon vagyok! Azokra a napokra kell-e kapnom táppénz amíg beteg vagyok? A munka viszony már megszűnt!
Táppénz 6 órás munka mellett?
Mennyi passzív táppénz jár 3 hónap munka után? (pénzben)
Munka-gyes+táppénz? Mikor, hogyan, mennyiből jár?
Táppénz, munka vállalásos kérdés?!? Aki ilyesmiben jártas segítsen!?
GYES melletti munka alatt a táppénz minimálbér után jár? Ha nagyszülő menne GYES-re a nyugdíját érintené-e? (2002 óta nyugdíjas, kb.50. 000, -al)

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!