Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Van egy lány...

Mit tegyek? Van egy lány barátom, akinek van barátja, de én többet érzek a lány iránt. És többet ittam a kelleténél és elmondtam neki mit érzek

Figyelt kérdés
De utólag nagyon bánom,és kb szégyent érzek! És furcsa lett,mintha haragudna,de már annó is tudta,h én többet érzek. De igazából,nem akarok tőle semmit,mert elfogadtam h van barátja es szereti is! Hogyan tovább? Mit csináljak h ne haragudjon? és h beszeljünk tovább?illetve legyünk olyan jóba mint eddig?
2017. máj. 27. 23:38
 1/1 anonim válasza:

Szia! Szerintem ha nem tetted eddig, kérj bocsánatot, mond h kicsit sokat ittál s sorry de ez van, utána legyél happy mosolyogj közbe közbe beszélgethetsz vele de úgy dumálj mint ha a haverod lenne, szia hogy s mint , na látod één is, a lényeg h lássa h jól megvagy nélküle, azt lehet ha még csajod is lehet, (tapasztalataim szerint semmi sem tart örökké) :D

Remélem segítettem

2017. máj. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!