Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A kelleténél jobban felkeltett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kelleténél jobban felkeltette a figyelmemet egy végzős fiú. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kíméljetek meg a 'felejtsd el' és hasonló típusú válaszoktól, megpróbáltam nem foglalkozni vele, de mindig "elvesztettem a csatát", mikor megláttam. Csak a kollégiumban látom este pár órát. Nem nagyon ismerem, a héten kezdtünk ismerkedni. Szeretném, hogy legyen ebből valami, de nem tudom hogyan csináljam. A korombeli fiúkkal sokkal könnyebb a helyzet. Egy közös ismerősünk szerint őt zavarja a korkülönbség. Persze, engem is, de mit tudnék vele csinálni? Kérek mindenkit, hogy ha nem tud értelmes dolgot/tanácsot írni, akkor tartsa magában a véleményét. Köszönöm! 15/L

2016. okt. 16. 01:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egyedül azzal van probléma, hogy őt zavarja a korkülönbség (meg valamennyire téged is). Ha ezzel nem foglalkoznátok, hanem csak azzal törődnétek, hogy élvezitek-e egymás társaságát, megvan-e köztetek a szikra, hasonló típusúak, beállítottságúak vagytok-e, vannak-e közös témáitok, stb., akkor ugyanolyan lenne, ugyanúgy működne az ismerkedés,minden, mintha nem lenne korkülönbség. Az a néhány év szerintem nem oszt vagy szoroz, ha te is érett vagy. Később meg végképp nem számítana semmit, nem generációs különbségek vannak.

20/L

2016. okt. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az a baj, hogy nem tudom, ezt hogyan érhetném el. Mármint az én részemről oké lenne, de nem tudom, ő képes lenne-e így nézni ezt a dolgot. Majd eldől és kialakul valamilyen kapcsolat köztünk. Utána pedig meglátjuk. Még egyszer köszönöm!
2016. okt. 16. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!