Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van olyankor ha valakit...

Mi van olyankor ha valakit bejelölök facebook-on és utánna pár órával eltünik az adatlapján a bejelölési írás eltűnik? Vagyis nem tudom bejelölni újra! Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2017. máj. 28. 13:27
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírásért!De mitől lehet ez?
2017. máj. 28. 13:28
 2/9 anonim ***** válasza:
Elutasította a felkérést, ezért a rendszer nem engedi több alkalommal a jelölést (zaklatás-védelem).
2017. máj. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Beállítitta, hogy ne lehessen ismerősnek jelölni.
2017. máj. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De csak az én facebook-on nem lehet ismerősnek jelölni a másén lehet megnéztem a szüleimén!Ez mitől lehet?
2017. máj. 28. 13:38
 5/9 anonim válasza:

Ezt a funkciót én is szoktam használni.

Ha küldesz egy friend invite-ot és azt mondja nem ismer, akkor még bejelölhető újra.


Viszont ha azt mondja nem ismer, megjelenik egy opció, hogy "mark as spam" és ezzel kikapcsolja, hogy te bármikor bejelölhesd újra.


Én pl. nem szeretem, amikor bejelölnek úgy, hogy nekem nagyon kicsi a baráti listám (20 ember max) és van ember, aki ezt képtelen felfogni. Pl. bejelöl újra, mondván "véletlenül nyomtam ki".


Amennyiben beszélsz ezzel az emberrel erről és mielőtt nekiesel, ne felejtsd el, hogy ez csak social media, nem a valóság, mindenkinek van joga hozzá, hogy elutasítson egy felkérést, ettől még nem azt jelenti, hogy X ember utál és soha többet nem akar veled beszélni. Szimplán van egy saját szférája, ami lehet hogy sokkal kisebb, mint másoké :-)

2017. máj. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pont egy papot jelöltem be akit tegnap ismertem meg!Inkább erre nem mondok semmit.Én megtiszteltem volna ezzel hogy visszajelölöm!
2017. máj. 28. 22:07
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Épp ezt magyarázza az #5-ös is, hogy itt nem az a lényeg, hogy "megtisztelj" valakit azzal, hogy bejelölöd-e vagy sem. A papnak is van magánélete, valószínűleg nem szeretné, hogy minden hívő akivel találkozik belemásszon a magánéletébe. Ez nem megtisztelés kérdése, szíve joga így dönteni.
2017. máj. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

#5-ös vagyok:


Nekem 20 barátom van FB-on. Azok, akik a barátaim és nem csak "barátaim". Ismerőst nem jelölök vissza, kollégát sem, egyszer látott embert sem.


Ettől még nem utálom mindenkit, aki nincs fenn a friend listenem. Aki az ellenkezőjét gondolja, azt meg sajnálom... :-(

2017. jún. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Miért esnék neki?! Valamelyik azt írta
2017. jún. 5. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!