Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Azt szeretném meg...

Mit tegyek? Azt szeretném meg kérdezni, hogy hogyan lehet ismertetőt szerkeszteni az animeaddictson?

Figyelt kérdés

Azt szeretném meg kérdezni, hogy hogyan lehet ismertetőt szerkeszteni az animeaddictson? Most nem rég küldtem be egyet és azt szeretném szerkeszteni

de nem tudom, hogy hogyan kell

[leszögezném, hogy ez az első, hogy ismertetőt írok és ezért írok ide]



#anime #írás #ismertető #animeadditsc
2017. máj. 10. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha már beküldted, akkor nem módosíthatsz rajta többet.
2017. máj. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Amikor rámész egy animénél, hogy Te megírod az ismertetőt kiadja ezt az ablakot:

[link]


Miután megírtad itt tudod szerkeszteni még a beküldés előtt! Miután beküldted már csak nyelvtanilag és tartalmilag ellenőrzik/javítják. (Azt nem tudom, hogy meg is szerkesztik-e ha épp nem volt)


De ha már beküldted nem tudsz rajta szerkeszteni :/


Esetleg ha írsz üzenetet valakinek akkor még megkérheted h ez az első és szeretnéd még átszerkeszteni.......... de nem tudom ennek mennyi esélye lesz


Azért remélem segítettem valamit ^^

2017. máj. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeket!
2017. máj. 12. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!