Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak le a ""grimaszo...

Hogyan szokjak le a ""grimaszolásról" / arcrángatásról?

Figyelt kérdés

Van egy olyan időszakom ami fél évente visszatér, hogy az arcom rángatózik, de ne önakaratból csinálom, mert egyszerűen jólesik az arcomnak. Ez azért elég csúnyán néz ki rajtam, egy fiatal lányon...

Önakaratból nem tudom abbahagyni az arcizmaim rángatását, vagy ha sikerül, akkor az orromat huzogatom vagy a fülemet mozgatom. (persze nem a kezeimmel hanem az arcizmokat mozgatom)

Ezt úgy kell elképzelni, mint amikor valaki ideges, járkálnia kell, vagy mozgatni valamijét, de én nem tudom abbahagyni akkor se ha már fáj az arcom.

Próbáltam helyette a lábujjaim mozgatni, vagy valamit piszkálni, megmasszírozni az arcom, de nem segít semmi.

Hogyan tudnék erről leszokni?

(volt hogy egy orvos látta amikor rángatózik az arcom, azt mondta ,hogy gyógyszer erre nincs,hogy ne csináljam és kész)



#orr #arc #grimasz #rángatózás #önuralom #grimaszolás #arcrángatás #arcrángatózás #orrhuzogatás
2017. máj. 28. 21:23
 1/1 anonim válasza:
Szia én ugyanezzel küzdök annyi eltéréssel,hogy "vicsorgok" de nem tűnik fel feszül az arcom.Kiskoromban csináltam aztán annyit aláztak miatta nyílvánosan,hogy valahogy leszoktam.Most újra visszajött de nemtudok ellene semmit.Lassan már utcára sem megyek.Neked megoldódott?
2019. júl. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!