Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnék álmodni?

Hogy tudnék álmodni?

Figyelt kérdés
Már körülbelül 6-7 éve nincs álmom. Ha meg van is akkor is tudatos és irányítani tudom, szinte már olyan mintha csak gondolkodnék. Sokan nem szeretnek álmodni, de én meg szeretnék :D.

#alvás #álom #álmodás #álomra emlékezés
2017. máj. 28. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez orvosi probléma.
2017. máj. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Biztosan minden éjjel álmodsz többször is. Nem emlékszel rá ébredés után, ezért gondoldod, hogy nem álmodsz.

Hogy mi szükség van pontosan az álomra, a tudósok nem tudják egészen biztosan, de az agy nem tud nélküle működni.

Nagyon sok olyan ember van, aki egész életében egyszer sem emlékezik vissza, mit álmodott.

Huh, most nem jut eszembe melyik alvási fázisból kell felébredni hozzá. Bocs.

Rendszerint azok emlékeznek az álmaikra, akik pl. életvitelük miatt rosszkor ébrednek fel. Pl. munkába járás miatt.

2017. máj. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Idős korban már nem álmodnak, anyum 55 éves, kb. 8 éve nem álmodik, vagy csak ritkán. Én a rémálmaimat tudom irányítani, pl. nem álmodok olyan horrorról, amiről nem akarok, de besz@rok. Nem szedsz olyan tablettát, ami kihat az álmodásra, pl. nyugodtan végiglszod az éjszakát? Szerintem kérdezd meg a dokit.
2017. máj. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

koncentrálj :)


please ne menj vele orvoshoz

2017. máj. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a hozzászólásokat! Korom miatt teljesen kizárt mivel még 17 éves vagyok. Azt hogy mindig álmodunk csak nem emlékszünk vissza azt már hallottam, de régen mindig vissza emlékeztem normális szinten de most már csak a lucid dream, azaz tudatos álmaimra emlékszek, amik a gondolkodáshoz hasonlóak számomra, hisz valamilyen szinten irányítani tudom és így el is megy más irányba az álom :/. Utolsó álmom talán egy fél éve volt mikor 3 egymást követő nap ugyan azt álmodtam (kicsit horrorisztikus álom volt), és csak a végükben volt egy kicsi eltérés amúgy az egész ugyan az volt. De ezek előtt már több éve semmi normális álmom nem volt :/.
2017. máj. 30. 12:46
 6/7 A kérdező kommentje:
Esetleg az előfordulhat-e hogy azért nem álmodok/nem emlékezzek vissza, mert később fekszek le mint ezelőtt mikor még álmodtam? Mert igazából már nincs olyan nap hogy én éjfél előtt elalszok, így lehet elfáradok eléggé és túl mélyen alszok ahhoz hogy később emlékezhessek.
2017. máj. 30. 12:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Na ez a probléma.


Szánj rá időt, hogy álmodhass

2017. máj. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!