Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék minden nap...

Hogyan tudnék minden nap álmodni valamit? (Minden lent) És hogyan tudnám befolyásolni hogy mit álmodjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Eredetileg szerettem volna mindig azt álmodni amit én szeretnék. Tudjátok befolyásolni hogy azt álmodjam amit eltervezek. Egy csomó mindent próbáltam és nem vált be semmi. Szóval elsősorban erre szeretnék kérni tippeket hogy hogyan irányítsam az álmaimat.

Másodszor pedig ha ez nem válik be akkor csak annyit szeretnék hogy minden nap álmodjak. Mindegy mit csak valamit. Szóval légyszi aki tud segíteni írja le.

Tudom, fura ez az egész de lényegtelen miért szeretnék ennyire valamit álmodni.

14/L



2017. febr. 12. 20:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Na jó, lehetséges hogy mégis fontos. Szóval az egész napom abból áll: elmegyek suliba (ott szenvedek egy kicsit) hazajövök megtanulok aztán pihizek, fürdés, alvás. Ebből áll az életem. Aztán két hét múlva megyek anyához/apához mert elváltak. Szóval ennyi. És én csak (mint Szerintem mindenki) éjszaka az álomvilágomban szeretnék lenni. Aztán reggel felébredek és lejátszóm ugyan azt a napot amit mindig. És újból álmodhatok. Ha az hülyeség (mint általában az álmaim) az is tökély.
2017. febr. 12. 21:08
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Amit Te el szeretnél sajátítani, az az agykontroll egyik formája, egészen pontosan a tudatos álmodás.

Olvastál már ilyen témájú könyveket? Milyen módszerekkel próbálkoztál eddig?

2017. febr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mennyit és milyen könyveket szoktál olvasni?

Mert az olvasás is segít álmaid formálásában.

2017. febr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát leginkább kalandosat és romantikus könyveket szoktam olvasni. (Ilyen témában álmodom a legszívesebben)

Hát nagyon béna trükkökkel probálkoztam eddig...Leginkább azzal hogy arra gondolok amit szeretnék álmodni.

2017. febr. 13. 16:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Klasszikus szépirodalom? Gárdonyi, Jókai, Dumas?
2017. febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem soha! Nekem az olyan unalmas...
2017. febr. 14. 07:32
 7/7 anonim válasza:
Tudják a szüleid hogy Téged Ennyire megvisel a válás?Szterintem pszichológushoz járjál,mert csak elnyomod magadban ezt az egészet azzal,hogy egész nap álmodozni szeretnél.És nem rosszindulatból említem a pszichológust,hanem komolyan.
2017. febr. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!