Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan jussak elobre?

Hogyan jussak elobre?

Figyelt kérdés
Szeretek egy lanyt,akinek en tetszek.eddig o meg sosem volt szerelmes de nyilvan most sem ugyanis csak parszor talalkoztunk meg mivel nagy a tavolsag.nem nagyon akar felem jonni(a szomszedomban van unoktestvere...igy ismerkedtunk ossze),nem kuld kepet magarol,nem szeretne hogy felhivjam, fel h ne lassa meg az apja hogy dumalunk...szoval lehet csak chatelesre kellek neki? EgysEr nalam volt es ejfel utanig filmeztunk, de keves volt a fizikai erintkezes ugyanis szegyenlos volt meg akkor. Csak oleles volt. De snapchaten kuld kepet es varja h en irjk ra valoszinu. Nem tudom csak szenvednek miatta vagy eroltessem a dolgot?
2017. máj. 29. 00:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igaz, hogy nem szeret. Mióta ismeritek egymást? Az is lehet, hogy az apja egy pszichopata, el tudom képzelni, az én anyám kilencedikig hordott és hozott a suliba/ból. És ez még csak hab volt a tortán. Ugye nem vagy nyomulós? Talán túlzottan szégyellős, talán nem szeret, talán fél. De ha Snapchaten már kezd megnyílni... Írásban mindenki bátrabb. Ne erőltesd, esetleg csak küldj "halvány jelzéseket", de talán még jobb lenne, ha szépen(nem durván) megkérdezed tőle, mi a baj, mi van az apjával, miért ilyen. Arra nem gondoltál, hogy homó? 🙂Jó, bocsi, ez hülyeség, hisz ölelkeztetek.
2017. máj. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Biztos nem lezbi... Van amikor ir ojan dolgokat amibol egyertelmu hogy bejovok neki...de megis nem kuld kepet amikor kerek tole nagyon szepen...marmint probalok cuki lenni vele es akkor nem kuld.A tokeletes pillanatokat elrontsa 😂 nem tudom miert
2017. máj. 29. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!